Deze LED lampen zijn speciaal gemaakt voor veel nieuwe Volkswagen modellen en kunnen in een handomdraai geplaatst worden! De LED lampen zijn ter vervanging van uw originele H7 halogeen lampen in combinatie met adapter. U draait de huidige adapter met daarin de H7 halogeen lamp uit uw koplamp en u draait deze LED lampen in uw koplamp en klaar bent u. De LED lampen genereren mooi helder wit licht en zijn storingsvrij!
Inhoud LED Canbus Line set:
2 x VW H7 48 Watt LED lampen 5000 Lumen (totaal 96 Watt en 10.000 Lumen)
Eigenschappen van de H7 VW LED Canbus Line led-autoverlichting:
• Kleur 6000k: wit
• Hoge lichtopbrengst (5000 Lumen per lamp)
• Lange levensduur
• Klein formaat koeling
• Geen opstarttijd
• Plug and play
• Schok- en waterbestendig
• 6 maanden garantie
• Storingsvrij (Canbus)
Geschikt voor: VW Golf 6, VW Golf 7 (past niet in het facelift model met origineel LED dagrijverlichting!), VW Sirocco, VW EOS, VW Jetta 6, VW Touran, VW Tiguan 1, VW Tiguan 2, VW Passat, VW Transporter (nieuw model H7), VW T-Roc, Mercedes Vito (nieuw model)
De VW H7 LED lampen zijn gemakkelijk te monteren en storingsvrij op de boordcomputer.
Let op: bij de VW Crafter en Mercedes Sprinter geeft de boordcomputer van de auto, ondanks de canbus module in de LED alsnog een foutmelding. Dit is op te lossen door de Canbus van het voertuig softwarematig eraf te laten coderen bij bijvoorbeeld de dealer.
Klik hier voor de handleiding.
De LED lampen zijn van hoogwaardige kwaliteit en stroompiekbestendig. Deze LED's zullen dus niet naar verloop van tijd gaan flikkeren.
Random kleur wordt verzonden (zilver of zwart).
Type goedkeuring
Dit product is niet bestemd voor de openbare weg vanwege een EU verordening. Lees hier wat dit precies inhoud voor het plaatsen van deze verlichting in uw voertuig.
© 2023 www.topledverlichting.nl - Powered by Shoppagina.nl